İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

ikinci el cafe malzemeleri

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanlarını satmak istediğiniz zaman “Endüstriyel Ekipmanseç” istediğiniz adresten gelerek nakit ödemesi ile piyasa değerinden tüm endüstriyel ürünlerinizi satın almaktadır. Mutfak, Cafe, Lokanta, Restaurant , Otel , Bar , Caterin 2.el endüstriyel  mutfak malzemeleri ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları arıyorsanız yada satıyorsanız.Bizleri arayabilirsiniz. Bin metrelik depomuz ile 500’ü aşkın bakımlı temiz Endüstriyel Mutfak ekipmanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.İstediğin mutfak eşyaları varsa eğer 0534 627 60 77 nolu tel’den bizlere sor dura bilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel Ekipmanlar Mutfak Malzemeleri değerinden alınır ve satılır. Elinizdeki kullanmadiğınız mutfak cihazları veya kapatmış oldugunuz restaurant, bar, otel, bufe tarzı işletmenizin komple ekipman ve cihazlarınızı yerinde, değerini aninda NAKİT olarak ödeyerek alıyoruz.. Sahip oldugunuz ikinci el endustriyel mutfak cihaz ve ekipmanlari Ticaret hayatında her sektörde olduğu gibi başarı da başarısızlık da söz konusu. Bu sebeple bazen büyük hayaller kurarak başladığımız işler planladığımız gibi gitmeyebilir ve zarar etmemek için sonlandırmamız gerekebilir. Bu durumda yeni almış olduğumuz ve doğru düzgün kullanmadığımız ve hatta belki de garantisi halen devam eden demirbaş ürünlerimizi zarar etmeden satışa sunabiliriz. Gıda sektöründe bir restoran açmak isteyenler uygun şartları sağlamak için gerekli izinleri almak için oldukça masraflı bir süreçten geçer. Bu süreç sonunda pahalı olan demirbaşlar yerine ekonomik olarak kendilerine büyük bir avantaj sağlarlar.

 İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alanlar 

İkinci el Satıcısı tarafından kullanım detaylarını öğrenebilir, garanti dahilinde olanlar için gerektiğinde ücretsiz servis talep edebilirler. Ayrıca bu demirbaşlar için ayırmış oldukları bütçeden ekonomi sağlamış oldukları için, bu farkı yatırımlarına daha farklı alanlarda bir artı olarak kullanabilirler. Yeni gibi ve uygun fiyatlı demirbaşlara sahip olan İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alanlar bu durumdan istediğinizi size sunabilir. Sonuç olarak Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarınızı satmak istediğiniz zaman, veya yeni kuracağınız düşük bütçeli yatırımınız için ikinci el ürünleri tercih ettiğiniz zaman bizimle bağlantı kurun. Ankara da endüstriyel ürünlerin alım ve satımında sektörün en eski ve tecrübeli firması ile ticaret yapmanın farkını yaşayın. Size bir telefon kadar yakınız.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları kullanmadığınız lokanta ekipmanlarını veya mutfak cihazları veya kapatmış olduğunuz restaurant, lokanta , restoran , fasfood, büfe tarzı işletmenizin komple İkinci el Lokanta Malzemeleri ekipman ve cihazlarınızı yerinde ve değerinde NAKİT olarak alıyoruz.  Sahip olduğunuz ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri cihaz ve ekipmanları için hemen ‭0534 627 60 77 numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz Ankara İtfaiye Meydanı Endüstriyel Mutfak Ürünler Alımı 2. el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ; Buzdolabı, Ocak, Fırın, Kuzine, Tezgah, Bulaşık Makinesi, Davlumbaz, ÇayOcağı. . 2* Yıllık tecrübemizle Profesyonel Endüstriyel Ekipman Montaj ekibiyle sizlere 2 el endüstriyel mutfaklarınızı A’dan Z’ye Komple mutfak malzemeleri alımı sağlıyoruz. %100 güven %100 kalite nakit ödeme avantajı ile bize ulaşın.

 Bizimle iletişime Geçin: 0534 627 60 77

gokturk

    Bir Cevap Yazın